ভাৰতীয় বজাৰত ভেডিক্সৰ স্থিতি কি ? What’s the status of Vedix in the Indian market?

0
1012
পৃথিৱীৰ প্ৰথম অনুকূলিত আধুনিক আয়ুৰ্বেদিক জীৱনশৈলী আৰু সুস্থতা কোম্পানী ভেডিক্সে ভাৰতৰ মুখ্য আঞ্চলিক বজাৰত ইয়াৰ স্থিতি শক্তিশালী কৰাৰ বাবে দৃষ্টি ৰাখিছে৷ টুইন-মাৰ্কেটিং ৰণনীতিৰ অংশ হিচাপে ব্ৰেণ্ডটোৱে একেলগে আঞ্চলিক আৰু আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় দুয়োটা বজাৰ দখল কৰাৰ ওপৰত দৃষ্টি ৰাখিছে৷ ভেডিক্স হৈছে ভাৰতৰ প্ৰথম অনুকূলিত আয়ুৰ্বেদিক ব্যক্তিগত যতন ব্ৰেণ্ড৷ অনুকূলিত আয়ুৰ্বেদ সৌন্দৰ্য প্ৰযুক্তি ষ্টাৰ্ট-আপ ভেডিক্সে ছাল আৰু চুলিৰ সমস্যাৰ বাবে সৰ্বাধিক লাভালাভ প্ৰদান কৰাৰ বাবে হাইপাৰ কাষ্টমাইজড চুলি আৰু ছালৰ যতন প্ৰণালী ডিজাইন কৰিবলৈ AI আৰু আয়ুৰ্বেদৰ শক্তি ব্যৱহাৰ কৰে৷ ভেডিক্সৰ ব্যৱসায়িক মুৰব্বী যতীন গুজৰাটিয়ে কয় যে তেওঁলোকে এটা ব্ৰেণ্ড হিচাপে বিকশিত হ’ব বিচাৰে, যি বৈজ্ঞানিক আৰু সামগ্ৰিক সৌন্দৰ্যৰ ক্ষেত্ৰত উদ্ভাৱন অব্যাহত ৰাখিছে, আয়ুৰ্বেদৰ সৈতে আধাৰ হিচাপে পৰিৱৰ্তনশীল যতন আগবঢ়াইছে৷ আয়ুৰ্বেদ, ভেষজ নিষ্কাশন আৰু অত্যাৱশ্যকীয় তেলৰ ওপৰত ৩০,০০০তকৈ অধিক ঘণ্টাৰ গভীৰ গৱেষণা, বিশেষজ্ঞৰ সৈতে সহযোগিতা আৰু ঐতিহাসিক প্ৰমাণ একত্ৰিত কৰি, গ্ৰাহকসকলক আধুনিক প্ৰযুক্তি আৰু জৈৱিক উপাদানৰ দ্বাৰা সমৰ্থিত এক অতি-ব্যক্তিগত প্ৰতিকাৰ প্ৰদান কৰাৰ বাবে এক বিতং মূল্যাংকন প্ৰক্ৰিয়া সৃষ্টি কৰিছে৷ ভেডিক্সে ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলৰ ওচৰলৈ যোৱাৰ বাবে বুদ্ধিমত্তাৰে ডি২চি আৰু অনলাইন বজাৰৰ আৰ্হি ব্যৱহাৰ কৰি ভাৰতীয় সৌন্দৰ্য বজাৰত এক প্ৰভাৱশালী স্থিতি ল’বলৈ সক্ষম হৈছে৷ ই ২০২০ চনত ছালৰ যতনৰ পৰিসৰ মুকলি কৰে, যাৰ ফলত উচ্চ মানৰ উপাদানেৰে তৈয়াৰ কৰা ১০০ শতাংশ নন ফেনিং ক্লিনজাৰ মুকলি কৰা ই ভাৰতৰ প্ৰথম স্কিনকেয়াৰ ব্ৰেণ্ড৷

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here